אודות

חוסר הכנה מוקדמת היא החולשה העיקרית של לקוחות בתהליכי בנייה ושיפוץ! ניתן להרוויח הרבה מאוד אם מתכוננים לאתגרים השונים שהם חלק מהתהליך. כך אפשר להתנהל בתהליך הבנייה או השיפוץ בשקט נפשי ובביטחון, ולקבל בסופו את הבית עליו חולמים.

במשך למעלה מ-20 שנות עבודה,  קיבלה אדריכלית נעמה עילם פניות רבות מאנשים שהתחילו שיפוץ ופנו אליה לעזרה אחרי שהשיפוץ הסתבך. אם זה התקציב שהלך ותפח ואם אלה בעיות תכנוניות שצצו במהלך העבודה ודרשו פתרונות יקרים ומסובכים. כאדריכלית, התסכול שלה היה גדול, בעקבות ההבנה שאם הלקוחות היו מתכוננים מראש כראוי לשיפוץ, כל עגמת הנפש הזו הייתה נחסכת מהם. ברגע שהעבודות כבר התחילו, לרוב אין אפשרות לפתור את הבעיות שצצו בלי עיכובים והוצאות נוספות.

הבנה זו היא שהובילה אותה ליצור את "סודות השיפוץ", , אתר הכולל מידע, כלים, וקורס מקיף שמסביר את כל מה שצריך לדעת כדי לעשות שיפוץ- מתקציב ועד חומרים, הגדרת המטרות, למה להתכונן, מאיזה טעויות להימנע, איך להתנהל מול אנשי המקצוע, השראות, עיצוב וטיפים פרקטיים למשפץ. הקורס כולל המלצות, הכוונה, והסבר מקיף- איך לעשות את זה נכון ולחסוך זמן, כסף וכאבי ראש.על יוצרת האתר "סודות השיפוץ"

נעמה עילם היא ארכיטקטית בוגרת המחלקה לארכיטקטורה באקדמיה לעיצוב בצלאל בירושלים, אדריכלית רשומה בפנקס האדריכלים, בעלת ניסיון מקצועי של כ-20 שנה באדריכלות ועיצוב, בעלת סטודיו נעמה עילם אדריכלות ועיצוב.

הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב למגורים, ומתמחה במתן פתרונות אדריכליים יצירתיים לתכנון חדש במבנה קיים. הסטודיו מלווה כל פרויקט החל בשלבי התכנון הראשונים, סקיצות רעיוניות, קונספט עיצובי, בחירת חומריות וצבעוניות, אנשי מקצוע וספקים, פיקוח עליון, ועד לבחירת ריהוט, פריטי עיצוב ועבודות אמנות.

לצפייה בתיק העבודות לחצו כאןלרכישת הקורס ופרטים נוספיםשירותי תכנון ועיצוב אדריכליx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.